Menu Zamknij

Inwestycja w ogrodzenie akustyczne Północne ogrodzenie akustyczne

Inwestycja w ogrodzenie akustyczne Północne ogrodzenie akustyczne

cien-akustyczny
ekrany-akustyczne-cennik

Inwestycja w ogrodzenie akustyczne Północne ogrodzenie akustyczne jest efektywnym kosztowo i długotrwałym sposobem uczynienia domu lub firmy odpornymi na hałas. Zmniejszy ono zanieczyszczenie hałasem i problemy związane ze stresem. Ponadto, może dodać do długowieczności i piękna Twojej nieruchomości.

Zmniejsza zanieczyszczenie hałasem

Posiadanie wysokiej jakości ogrodzenia akustycznego zainstalowanego na swojej posesji może pomóc w zmniejszeniu zanieczyszczenia hałasem. Te akustyczne ogrodzenia są specjalnie zaprojektowane, aby pochłaniać lub odbijać fale dźwiękowe ze środowiska zewnętrznego. Są one bardzo skutecznym rozwiązaniem problemu zanieczyszczenia hałasem. Mogą pomóc zmniejszyć hałas nawet o 9 do 15 decybeli.

Zanieczyszczenie hałasem jest poważnym problemem zdrowotnym i powinno być traktowane poważnie. Dotyka ono wszystkich ludzi i może wpływać na ich zdrowie na wiele sposobów. Na przykład może powodować bóle głowy, bezsenność i stres. Może również powodować utratę słuchu. Może być zagrożeniem dla dzieci i zwierząt domowych.

Zanieczyszczenie hałasem jest szczególnie odczuwalne wokół placów budowy i w ruchliwych obszarach miejskich. Zostało powiązane z atakami serca, cukrzycą typu 2 i zaburzeniami poznawczymi. Zostało również powiązane z problemami behawioralnymi u dzieci. Może mieć również wpływ na dzikie zwierzęta.

Zainstalowanie ogrodzenia akustycznego może zmniejszyć hałas nawet o 30 decybeli. Zależy to od jakości ogrodzenia, jego wysokości i konstrukcji. Należy również pamiętać, że niektóre fale dźwiękowe nadal będą przechodzić przez istniejący system ogrodzeniowy.

Istnieje szereg produktów firmy Procter Contracts, które zostały zaprojektowane tak, aby spełniać rygorystyczne normy. Są one również testowane pod kątem zgodności z normami brytyjskimi.

System Jakoustic(r) Reflective posiada unikalne słupki drewniane, które posiadają zazębiającą się literę V. Słupki drewniane są zakończone u podstawy stalową ostrogą. Ich wysokość wynosi 3,5 metra. Posiadają one również płaską powierzchnię, która zapobiega przenikaniu dźwięków. System posiada również konstrukcję pióra i wpustu.

System Jakoustic(r) Commercial & Highway jest pierwszym kompletnym systemem drewnianych barier akustycznych. Posiada on oznaczenie CE jako zgodny z urządzeniami redukującymi hałas w ruchu drogowym. Bariera charakteryzuje się również doskonałymi właściwościami bezpieczeństwa.

Zanieczyszczenie hałasem jest coraz większym problemem w wielu miastach ogrodzeń akustycznych, zwłaszcza w obszarach miejskich. Światowa Organizacja Zdrowia szacuje, że każdego roku w Europie dochodzi do 16 000 przedwczesnych zgonów. Dane te sugerują, że 125 milionów Europejczyków doświadcza poziomu hałasu przekraczającego 55 dB.

Zanieczyszczenie hałasem może być poważnym problemem zdrowotnym, ale istnieje wiele praktycznych rozwiązań, które są przystępne cenowo. Ogrodzenia akustyczne mogą być instalowane w szerokim zakresie nieruchomości, od mieszkalnych obszarów ogrodowych po tereny przemysłowe.

Zmniejsza stres i problemy związane ze snem

Korzystanie z ogrodzenia akustycznego w północnym ogrodzeniu akustycznym może brzmieć jak zły pomysł, ale jest to faktycznie jeden z najlepszych sposobów na poprawę jakości snu i do bagażnika można to zrobić za mniej niż koszt rundy golfa. W rzeczywistości używam go od ponad roku i nie miałem z nim żadnych problemów. Z przyjemnością informuję również, że sąsiedzi są również zadowoleni. Minusem tego kosztu jest duży ruch w i z posesji, ale to niewielka cena za spokój i poprawę warunków życia. Nowość również się zużywa, ale to dobra rzecz. Nie odnotowałem też żadnych zgłoszonych przypadków wandalizmu, choć do tej pory była to względna rzadkość. Chciałbym zobaczyć, czy istnieje jakiś powtarzający się wzór tego rodzaju.

Koszt

Niezależnie od tego, czy próbujesz zablokować hałas pochodzący od zwierząt, dzieci czy innych osób, możesz wybrać z gamy ogrodzeń akustycznych odpowiednie dla swoich potrzeb. Są one bardzo skuteczne i objęte 25-letnią gwarancją producenta. Ogrodzenia akustyczne są dostępne w wersjach pochłaniających i odbijających dźwięk.

Jeśli szukasz ogrodzenia akustycznego dla domu lub firmy, ważne jest, aby wybrać produkt wysokiej jakości. Wysokiej jakości ogrodzenie akustyczne może pomóc zmniejszyć poziom hałasu nawet o 30 decybeli. W zależności od rodzaju ogrodzenia akustycznego, które wybierzesz, będziesz mógł również zablokować hałas z zewnątrz. Ogrodzenie akustyczne może również pomóc w zmniejszeniu hałasu na podwórku i w okolicy.

Jeśli martwisz się o wpływ, jaki zanieczyszczenie hałasem może mieć na Twój sen, możesz rozważyć zainstalowanie dźwiękoszczelnych ogrodzeń w swoim domu lub firmie. Zanieczyszczenie hałasem może być nadmiernie uciążliwe w obszarach mieszkalnych. Może powodować bóle głowy i stres, a nawet wpływać na Twoje zdrowie. Ogrodzenia akustyczne zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia poziomu hałasu przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiego wpływu wizualnego. Zastosowanie ogrodzenia akustycznego może pomóc złagodzić hałas i uczynić Twój dom przyjemniejszym miejscem do życia. Jest ono łatwe w montażu i objęte 25-letnią gwarancją producenta. Niezależnie od tego, czy planujesz nowy budynek, czy potrzebujesz zainstalować ogrodzenie na swoim podwórku, możesz liczyć na Haldane Fisher, aby dostarczyć najlepsze ogrodzenie akustyczne Northern acoustic fence ma do zaoferowania.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzeniaplastikowe.pl – ogrodzenia dźwiękoszczelne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]